ul. Wrocławska 32/415  41-902 Bytom

info@infob2b.com.pl

793 466 441

O nas

Usługi Infobrokerskie Infob2b zrzesza młody i ambitny zespół researcherów i programistów baz danych którzy stale nadzorują, wyszukują i aktualizują informację o polskich firmach, co przekłada się na 95% aktualność naszej bazy kontaktowej. Jesteśmy zespołem nastawionym na ciągłe doskonalenie w rozwiązywaniu coraz ciekawszych i trudniejszych zadań. Jesteśmy pełni entuzjazmu i z optymizmem patrzymy w przyszłość, wiemy jak docierać do różnego rodzaju informacji potrzebnych do rozwoju Twojego biznesu oraz kompetentnie obsłużymy najbardziej wymagającego klienta. Z powodzeniem wspieramy polskich przedsiębiorców w nawiązywaniu pozytywnych relacji b2b, które przekładają się na realny wzrost wartości przedsiębiorstw naszych klientów.

Dajemy 100% Gwarancji poprawności danych które udostępniamy!

Naszą misją jest dostarczanie indywidualnie spersonalizowanych rozwiązań marketingowych, nastawionych na klienta i jego docelowej grupie kontrahentów.

Wyzwania które sobie stawiamy w bezustannym doskonaleniu naszych usług to między innym pracę nad europejskimi bazami kontaktowymi, aktualnie jest to dla nas sprawa najwyższej wagi.

Świadczymy usługi:

 1. Sprzedaż kontaktowych baz danych - rozumie się przez to udostępnienie rekordów z bazy danych InfoB2B na podstawie kryteriów zawartych w podpisywanej umowie użyczenia informacji.

 2. Uzupełnianie istniejących baz danych (deduplikacja) - usługa polegająca na rozbudowie już istniejącej bazy danych o nowe rekordy. Aby wykonać tę usługę klient jest zobowiązany do przesłania nam numerów NIP w celu pominięcia ich podczas selekcji informacji, w ten sposób można rozbudować każdą już istniejącą bazę o nowe kontakty.

 3. Uzupełnianie niekompletnych, istniejących baz danych nowymi informacjami np. brakujące numery telefonów, adresy e-mail czy adresy www.

^powrót do menu^

Jakość - to nasz priorytet

Jakość proponowanych przez nas rozwiązań marketingowych stawiamy na najwyższym podium dlatego nasze bazy charakteryzują się:

 1. Użyteczność - każda baza danych jest przygotowywana indywidualnie w ścisłym porozumieniem z klientem, co pozwala spełnić wymagania najbardziej zaawansowanych projektów.
 2. Funkcjonalność - bazy danych są przekazywane w tabelach programu excel które umożliwiają łatwe filtrowanie interesujących rekordów. Kontakty przekazywanych baz danych nie posiadają żadnych ograniczeń czasowych na ich wykorzystanie.
 3. Gwarancja - użyczenie bazy kontaktowej odbywa się na przejrzystych zasadach podpisywanej umowy która okeśla obowiązki każdej ze stron. Dzięki temu klient ma pewność rzetelności świadczonych usług Infobrokerskich od Infob2b.
 4. Solidność - dzięki naszemu szalenie ambitnemu zespołowi nastawionemu na sukcesy marketingowe i budowanie pozytywnych relacji z klientami wszystkie rekordy które nie spełniają deklarowanego pułapu 95% aktualności wymieniamy na nowe lub zwracamy ich koszt w stosunku jeden do jednego.
 5. Bezpieczne wykorzystanie - wszystkie nasze kontakty są pozyskiwane z w pełni legalnych źródeł.

^powrót do menu^

 

 

 

 

Jak działamy?

Działamy drobiazgowo i bez żadnej zwłoki.

 1. Czekamy na kontakt z Twojej strony, napisz nam co możemy zrobić dla Twojej firmy.
 2. Osoba odpowiedzialna za projekt skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia indywidulnych potrzeb.
 3. Potrzebujemy do dwóch dni roboczych na przygotowanie wyceny.
 4. Po akceptcji projektu podpisujemy umowę i przystępujemy do jej realizacji.
 5. Efekt końcowy przesyłamy drogą meilową.

Korzystamy tylko z legalnych i wiarygodnych źródeł informacji:

 1. Dane z rejestrów GUS, KRS i CEIDG.
 2. Biur informacji gospodarczej_BIG.
 3. Biur informacji kredytowej_BIK.
 4. Informacje ze stron internetowych firm oraz poprzez wywiad telefoniczny.
 5. Z publikacji niezależnych stowarzyszeń prowadzących badania marketingowe.
 6. Poprzez zlecanie oraz własne badania marketingowe.

^powrót do menu^

Case stude

Każdy projekt to inne okoliczności,.. Oto przykład kilku zrealizowanych zleceń:

 • Dla przedsiębiorcy z Warszawy produkującego ogrzewanie alternatywne a były to panele podczerwone, wyselekcjonowaliśmy możliwy rynek zbytu w południowej polsce wskazując sklepy, hurtownie zajmujące się tą branżą.
 • Dla firmy z Krakowa zajmującej się pośrednictwem kredytowym, która dołączyła do swojej oferty możliwości szybkiego finansowania potrzeb prywatnych klinik i gabinetów lekarskich. Spersonalizowaliśmy bazę lekarzy prowadzących takie działalności z całej polski, z podziałem na specjalizacje.
 • Dla międzynarodowej firmy transportowej z Łodzi zrealizowaliśmy projekt na bazie którego firma dotarła do nowych klientów z województwa kujawsko-pomorskiego zajmującego się importem towarów z krajów unii europejskiej.
 • Dla właściciela warsztatu samochodowego z Tarnowskich Gór przeprowadziliśmy deduplikacje (uzupełnienie) już istniejącej bazy e-mail, o nowe firmy z aglomeracji Silesia w związku z przeprowadzaną akcją promocyjną nowo powstałej stacji kontroli pojazdów.

^powrót do menu^

FAQ

W jakim celu można używać bazy firm od Infob2b?

Bazy można używać do wszelakich działań marketingowych takich jak telemarketing, emailing itp. Na podstawie umowy baza jest  przekazywana bez żadnych ograniczeń czasowych i ilościowych na jej wykorzystanie.

Co należy zrobić aby otrzymać bazę firm?

Skontaktuj się z nami meilowo lub telefonicznie. Nasi specjaliści spersonalizują to czego potrzebuje Twoja firma.

Ile trwa realizacja projektu?

Każdy projekt jest przygotowywany indywidualnie więc ich realizacje różnią się od siebie. Przyjmujemy że po analizie potrzeb klienta potrzebujemy jeden do dwóch dni roboczych na wycenę i wstępne przygotowanie oferty. Po podpisaniu umowy cztery do siedmiu dni roboczych na jego zrealizowanie. Mało skomplikowane zlecenia wykonujemy do dwóch dni od podpisania umowy.

Jaka jest cena bazy danych?

Za względu na bardzo indywidualną specyfike każdego zamówienia nie jest możliwe podanie konkretnej ceny. Każdy projekt jest inaczej wyceniany a przedział cenowy zaczyna się od 250 zł.netto.

W jaki sposób i formacie jest ona dostarczana?

Nasze bazy danych są dostarczane klientowi pod wskazany adres e-mail w formacie (.xlsx) akusza kalkulacyjnego Microsoft Excel.

Czy jesteście płatnikami podatku VAT?

Tak, jesteśmy płatnikami podatku VAT i na wszystkie usługi wystawiamy FV.

Z jakich źródeł pochodzą dane w bazie?

 1. Dane z rejestrów GUS, KRS i CEiDG.
 2. Biur informacji gospodarczej_BIG.
 3. Biur informacji kredytowej_BIK.
 4. Informacje ze stron internetowych firm oraz poprzez wywiad telefoniczy.
 5. Z publikacji niezależnych stowarzyszeń prowadzących badania marketingowe.
 6. Poprzez zlecanie wyspecjalizowanych badań marketingowych.

Czy dane są zarejestrowane w GIODO?

Tak, zbiór danych Usług Infobrokerskich Infob2b jest zarejestrowany w GIODO i posiada zgody marketingowe.

 

^powrót do menu^